Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Marlena jeszcze raz gratulacje! Twój poród to najlepszy przykład, że: 'nie znasz dnia, ani godziny', więc może już niebawem...

    Podolec głowa do góry, Ty już tuż tuż jesteś, bo po terminie... Życzę Ci abyś jutro urodziła

    pozdrawiam!


    'Poznasz głupiego po czynach jego!'
    Chcieć to móc!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hej,
      Ja jeszcze też nie rodzęKończe powoli 38 tydzień więc pewnie jeszcze musze poczekać..
      Marlenka fajny opis poródu, bardzo mi przypomina mój bo w pierwszej ciąży też mi odeszły wody o 12stej a Karole urodziłam o 4:45.
      Podolec to ty jutro rodzisz tak?
      Ciekawe jak tam Beau, Annamaja i Ada?
      Pozdrowienia i miłej niedzieli!


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Wiesz że ja mówię że jutro urodzę to nie znaczy że tak będzie

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Witam i życzę miłej niedzieli.....


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Czesc Mamusie
            Ja niestety jeszcze jestem w dwupaku a myslalam ze to juz bedzie po wszystkiemu no ale moze na nastepny weekend. U mnie jakos leci w nocy raz na siusiu i spie dalej. Wczoraj nawet na grilu bylam. Oststnie dni trzeba nadrobic bo pozniej to zajme sie malenstwem.
            MARLENKO gratuluje malej jest sliczna.
            Milej niedzieli zycze Wam wszystkim

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Witajcie
              Ja też jeszcze czekam... Mam nadzieję, że przede mną ostatni tydzień i do niedzieli ładnie się rozpakuję
              Dziewczyny pewnie powoli powracają ze szpitali i pokażą w wolnej chwili swoje maleństwa! Czekam z niecierpliwością
              Ciekawa jestem jak tam Podolec i Agatka? Może już po???
              Pozdrawiam serdecznie i całuję


              'Poznasz głupiego po czynach jego!'
              Chcieć to móc!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Nie ja nie po ja przed

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Hej mamusie
                  Maronka ja jeszcze nie rodzę.Tez myślałam że może coś w weekend a tu nic.
                  Podolec po ilu dniach jak nie urodzisz zgłaszasz się do szpitala? U mnie przyjmują w 10 dobie ale wolałabym tyle nie czekać tylko urodzić w terminie.
                  Ja dziś siedzę z mała w domku bo trochę jest przeziębiona więc nie poszła do przedszkola.A jutro idę na ktg i muszę odebrać ostatnie wyniki moczu i na paciorkowca.Buziaki i miłego dnia
                  Last edited by agatakul; 20-09-2010, 09:23.


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Wróciłam nareszcie! We wtorek podali mi kroplówkę z fenoterolem. Nie mogłam wstawać nawet do łazienki do środy rano. Później przeszli na tabletki, więc już było ok. W piątek mieli mnie wypuścić, ale okazało się, że mam rozwarcie na 1,5 cm i muszę wytrzymać do poniedziałku. Dziś zaczął mi się 37 tydzień, więc mam pozwolenie na rodzenie Odstawiłam już wszystkie tabletki i coś mi się zdaje, że niedługo wrócę do szpitala.

                    Marlena gratuluję córeczki!!





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Wiesz nie wiem jak jest w szpitalu,wiem co mój lekarz na to bo dzis do niego dzwoniłam,jak nie urodze do srody do rana to ok10 mam się stawić na oddziale i będzie wywoływał mi poród,mam to szczęście że on pracuje w szpitalu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Witaj Ada! Bardzo się cieszę, że przetrzymałaś do 37tc, choć myślałam, że urodziłaś międzyczasie... Teraz to już czekamy na Matyldę
                        Jeśli chodzi o zgłoszenie się do szpitala po terminie, to raczej w każdym mają inną zasadę... Ja np. jak leżałam na patologii i dostałam kartę inf. to pisało bym zgłosiła się max do 7 dni po terminie.
                        Agatko zawsze możesz iść i powiedzieć, że czujesz słabsze ruchy, albo boli Cię brzuch i muszą sprawdzić, czy wszystko jest ok.
                        Pozdr


                        'Poznasz głupiego po czynach jego!'
                        Chcieć to móc!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ada super że wróciłaś, a ja myślałam że już urodziłaś
                          Maronka pewnie jak będę po terminie to tak zrobię jak napisałaś, na razie jeszcze czekam..
                          Ja wróciłam ze spaceru u mnie super pogoda


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            witam u mnie pogoda do duuuupy ale nie przeszkadza mi to bo i tak siedze w domku...wczoraj byłam chwilke na dworze ale to tylko z domku do samochodu bo jechałam do teściówki Zuzie pokazać, bo obecnie jestem do jutra u rodziców, bo u siebie nawet nie miał by mi kto zakupów zrobić....Maleństwo moje jest nadwyraz spokojne jeszcze nawet nie słyszałam jak porządnie płacze (jedynie na porodówce)...Oby tak dalej. Mimo że ma dopiero 5 dni to już sobie leży i sie rozgląda tak z godzinke dziennie
                            Pozdrowionka


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              A naszego synka coś bierze od rana jakiś nie wyrażny,ja do szpitala a ten będzie chorował

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Widzę, że zastanawiacie się nad pójściem wcześniej do szpitala. Była ze mną dziewczyna, która już była 11 dni po terminie i kazali jej przyjść do szpitala. Ale stwierdzili, że nie będą jej wywoływać porodu, bo ciąża może trwać do 44 tygodnia Dziewczynie wczoraj zaczął się już 43 tydzień, a lekarze jakoś niechętnie podchodzili do wywoływania. Na szczęście w nocy poród zaczął jej się samoczynnie.
                                Także ja nie chciałabym iść do szpitala, póki się nie zacznie, bo tak to tam się leży i tylko denerwuje kiedy się wreszcie zacznie. Położne też mówiły, że do szpitala najlepiej się zgłaszać już na sam koniec, bo w domu jakoś to szybciej leci.





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X