Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki drugi poród

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki drugi poród

    Kobietki czy drugi poród jest rzeczywiście lżejszy, krótszy i mniej bolesny? Mam nadzieją że w większości tak Jak było u was? Pozdrawiam!


  •    
       

    #2
    krótszy i lżejszy!!!!!
    o 10 mnie przyjęli do szpitala a o 12 juz urodziłam,
    bez porównannia do 1 porodu.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      czasowo u mnie podobnie około 1,5 godzinki
      tylko z tą różnicą że za drugim razem wiedziałam co mnie czeka i jak sie do porodu przygotować
      za drugim razem szybciej doszłam do siebie
      dla mnie łetwiejszy był drugi poród

      podobno trzeci jeszcze łatwiejszy


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Mój poród trwał 9 h i 32 min było ciężżżżżko

        Skomentuj


          #5
          mój drugi poród przebiegł w ekspresowym tempie ,i co lepsze prawie bezbolesnie ,miałamrozwarcie na 5 cm a boli zero,tak to ja moge rodzic...

          Skomentuj


            #6
            Mój drugi poród był ekspresowy (o północy przyjechałam do szpitala a ok. 1:40 Kamilek już był z nami) , do tego zero pęknięć krocza. Ale to nie jest reguła, że drugi poród musi być krótszy. Moja koleżanka z drugim dzieckiem męczyła się dłużej niż z pierwszym , bo było większe.

            Skomentuj


              #7
              Mój drugi poród był krótszy ,a to z tego wzgledu ,że miałam cesarke a pierwszy trwał 12 godzin.
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Poród fakt był znacznie krutszy ((zaledwie 13h)) ale znacznie bardziej bolesny i wsumie zabawny, bo po nawciąganiu się tlenu nieźle mi szumiało ale tylko na chwile, bo potem przysypiałam w wannie

                Skomentuj


                  #9
                  Ja miałam "łatwe" porody, drugi trwał od 13 do 14.25, półtorej godzinki. Będąc w ciąży brałam pod uwagę znieczulenie, ale nie było czasu żeby je podać. To jednak zawsze indywidualna rzecz.

                  Skomentuj


                    #10
                    ja pierwsze dziecko rodziłam bezboleśnie i szybko za to drugie to był dziesięciogodzinny horror


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mój pierwszy poród trwał 12 g a drugi po 9 latach 4,5 g.Mamy niebójcie się drugiego porodu jest łatwiejszy może też dlatego że wiecie czego się spodziewacie.


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki drugi poród

                        U mnie też chyba każdy był krótszy ale za pierwszym i trzecim razem trafiłam z patologii,zupełnie inaczej jest jak jest ok wszystko i do szpitala trafi się jak są już silniejsze bóle.






                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki drugi poród

                          Mój pierwszy poród zaczął się od odejścia wód płodowych. Po godzine dostałam skurczy i jakoś zleciało. Damianek rodził się 11 godzin i 15 minut. Drugi poród zaczął się tak samo w tym że trzeba było wywołać skurcze bo same sie niechciały ruszyć. Trwało to 10,5 godziny To był horror. A teraz spodziewam sie trzeciego porodu i mam nadzieję że będzie łatwo i szybko.
                          DAMIANEK 04.06.2007R
                          BARTOSZEK 21.05.2008R
                          NATANEK 30.04.2010R
                          OLIWKA 17.02.2012R

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki drugi poród

                            mój pierwszy porod 11h i 52min
                            a drugi po 21miesiącach 11h 50min
                            łątwiejszy nie był, bo dziecko duuuzo wieksze... ale i tak bylo suer i milo wspominam oba


                            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                            ---------------------------------------------------

                            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki drugi poród

                              Mój pierwszy poród od pierwszego skurczu do końca 11,5 godz., połowę tego czasu swobodnie chodziłam. Drugi to był horror, prawie 24 godziny, straszny ból, ledwie go przeżyłam, trzeci z kolei najlżejszy, ale za to najdłuższy licząc od pierwszego skurczu do końca, bo nabierało mnie przez cały dzień, noc, a urodziłam dopiero kolejnego dnia o 13.30. Trzeci wspominam najlepiej.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X