Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mdłości;(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mdłości;(

    Przeważnie mówi się o 'porannych"...mnie męczą 24 h, dokuczają cały dzień i budzą w nocy...próbowałam już imbiru,migdałów, wody z cytryną...nic nie pomaga ktoras z Was tez tak ma? bo juz zaczynam sie martwic czy to na pewno normalne...
  •    
       

    #2
    witam

    witam wszystkich

    Skomentuj


      #3
      hey

      ja miałam okropne mdłości w czasie ciaży(cała dobe) aż do końca 5 miesiąca.rozumiem Cie doskonale,jak się czujesz.nie ma co kryć, mnie prawie depresja ogarniała Przeczytałam w jakieś gazecie, że na poranne mdłości dobre jest zjedzenie kanapeczki,albo cokolwiek ale bez podnoszenia sie z łóżka.
      czyli ktoś (albo sama dzien wczesniej)przygotowujesz sobie cos na ząb, i jak sie tylko obudzisz( pewnie wtedy chce sie do wc)podnosisz tylko głowę,i jesz!!!w sumie to konsumujesz na leżąco.po 20min możesz dopiero wstać.
      Mi to nawet pomagało pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        stosowalam ta metode o ktorej pisze froch i bylo mi naprawde duuuzo lepiejcale szczescie mdlilo mnie tylko od 2 do 4 miesiaca.
        shannon

        Skomentuj


          #5
          Mnie też mdliło przez 24h i to prawie od samego początku. Mdłości skończyły się jakby z dnia na dzień, koło 4 miesiąca, więc mówiąc z perspektywy czasu... dało się wytrzymać ale nie wiem, czy chciałabym w najbliższym czasie do tego wracać

          Skomentuj


            #6
            rada na mdłości

            ja wogóle nie miałam mdłości ale czytałam, że najlepsze są jabłka na ten stan Mnie tylko dotyka czasami zgaga

            Skomentuj


              #7
              Ja nie mialam az takich mdłości , napisze CI co mi pomagało
              • zjedz rano coś lekkostrawnego, np. kawałek herbatnika, sera lub jabłko
              • zanim wstaniesz, poleż ok. 10 minut
              • jedz mało i często
              • kolację zjadaj przynajmniej godzinę przed spaniem
              • miej zawsze pod ręką coś do przegryzienia
              • pomóc może również herbatka miętowa
              • niektórym ciężarnym pomaga ssanie landrynek lub wąchanie olejku lawendowego
              Jeśli jednak rady nie pomogą, pociesz się, że mdłości mijają po paru pierwszych miesiacach
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Tez wymiotowala prawie do 5 miesiaca i to min 8 razy dziennie a zdarzalo sie i 12. Najwazniejsze to duzo pic bys sie nie odwodnila.
                Zjedzenie czegos przed staniem troche pomagalo - najlepiej by to byla sucha buleczka czy sucharek.

                Jako ze wymiotowalam dosc duzo lekarz przepisal mi Torecan w czopkach przeciwwymiotny lek ale z przykazem by nie brac go codziennie.

                Skomentuj


                  #9
                  izabell1203 ser nie jest lekkostrawny

                  Skomentuj


                    #10
                    ja przez cala ciaze nie wymiotowalam ani nie mialam mdlosci,czulam sie super chyba ciaza mi dopisuje

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      herbatka imbirowa bardzo pomaga.
                      shannon

                      Skomentuj


                        #12
                        jak mnie zygało lekarz też przepisal czopki Torecan, działały tylko przez krótką chwilę...do bani...trzeba się pocieszać że ten stan nie trwa wiecznie, a dzidzia jak się urodzi,swym uśmiechem wszystkie męczarnie wynagrodzi

                        Skomentuj


                          #13
                          Oo to prawda, ja juz nawet nie pamietam o tych mdlosciach a jeszcze w 32tc jestem..przede mna teraz porod, ale zapewne jak sie urodzi tez szybko zapomne o bolu.

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            #14
                            Czesc dziewczyny.moja corcia ma ponad 4mies ale doskonale pamietam poczatek ciazy,koszmar,juz w 5tyg poszlam na zwolnienie bo nie dalam rade nic zrobic 24h na dobe bylo mi nie dobrzewymiotowalam tylko dwa razy a tak to caly czas mnie mdlilo,mi nic nie pomagalo jedynie siedzialam caly czas w lazience oparta o chlodna wanne z glowa w dol i powoli oddychala,blo dobrze na chwile a pozniej znow,mowia ze stres nasila mdlosci,ja bylam caly czas przybita bo maz za granica a ja sama w domu siedzialam i moze to mi tez nasilalao.skonczyly sie kolo konca 4mies
                            Wikunia 04.08.2008r

                            Skomentuj


                              #15
                              żeby sobie ulżyć w moich mdłościach wystarczyło jak zaczęlam myć zęby,żyguletto murowane,a co za tym idzie ULGA chwilowa.tak zapach fluoru na mnie działaldo pracy chodziłam przez cały okres moich mdłości.sprzedawalam w sklepie(tabakierze) jak nie było klienta to do kosza na śmieci....ale BYłO MINęłO, zastanawiam sie czy przy drugim też tak będzie......:*

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X