Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oczyszczanie się piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oczyszczanie się piersi

    Słuchajcie słyszałam że jak kobieta jest w ciąży to przy powiększaniu się piersi powinny się one "oczyszczać" tzn. lecieć z nich siara czy mleko... nie wiem co o tym myśleć jestem już w 6 miesiącu a niedawno mi się pojawiła tylko maleńka kropelka na sutku i to kiedy sama naciskałam pierś... to ma wpływ na późniejsze karmienie i jakość mleka?? Leciał wam pokarm w trakcie ciąży??
    1.03.2009 9:55 FILIPEK
  •    
       

    #2
    o tak tak bron Boze nie naciskaj, nie wyciskaj siary. U mnie zaczela dosc wczesnie sie ulewac bo w ok. 13-14 tygodniu ciazy, i to dosc jej duzo bylo.Jak wstawalam z rana to cala koszulke nocna w plamach mialam,bo spalam bez stanika i bez tych wkladek laktacyjnych. A teraz (33tc) jakos rzadko kiedy "wylatuje".Mysle, ze to nie powinno miec wplywu na przyszle karmienie. aha no i mi akurat sie nie powiekszyly piersi, takze tez to nie jest regula

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj


      #3
      mi tez dość szybko zaczęła siara wypływać(16-20tc) jeszcze nie urodził się mój maluszek a często rana budzę się "zalana"

      Skomentuj


        #4


        Mi siara zaczęła lecieć mniej więcej w 5 miesiącu ciąży ale na początku jakoś nie miałam z tym problemu dopiero pod koniec ciąży zaczęła mi mocniej lecieć a normalny pokarm dostałam w 3 dobie po porodzie
        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          A przepraszam..... przed czym się ma oczyścić?
          Z brudu, bakterii ??

          Skomentuj


            #6
            tylko że mi wlasnie ta siara nie chce leciec... tylko jakwycisne ale sama nie leci :/
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              #7
              zacznie ci w końcu sama lecieć nie wyciskaj na siłę mi z początku tez wylatywał tylko wtedy gdy mocniej przyciskałam pierś

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                mi też zaczęło lecieć dopiero pod koniec ciąży ale jakoś specjalnie nie gniotłam piersi
                pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Oczyszczanie się piersi

                  ja w ogóle nie wiedziałam że może się cokolwiek wylewać przed porodem, dopiero tutaj przeczytałam o tym, u mnie po porodzie przystawiłam dziecko i dopiero wtedy wiedziałam że tam coś mam, wcześniej nigdy nic nie poleciało, ani kropelki

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X