Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bądź piękna na wiosnę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bądź piękna na wiosnę

    Dermokosmetyki Pharmaceris T - trądzik
    Dermokosmetyki Pharmaceris M - mama
    Dermokosmetyki Pharmaceris At - atopia

    Moja przygoda z kosmetykami Pharmaceris zaczęła się zwyczajnie - chcąc być piękną i pozbyć się trądziku zaczęłam je stosować. I wtedy po raz pierwszy nie zawiodłam się na kosmetyku. Buzia wyładniała i poczułam się atrakcyjna. I wtedy poznałam mojego przyszłego męża. Zakochaliśmy się, pobraliśmy a kilka miesięcy po ślubie okazało się, że w grudniu na świat przyjdzie nasza mała miłość - Oleńka. Wówczas zdecydowałam się na stosowanie Pharmaceris M - mama. Kosmetyki ponownie okazały się skuteczne bo pomimo tego, ze moja córa rosła w brzuszku na potęgę ( prawie 4 kg po porodzie) to mój brzuch pozostał bez skazy. Teraz Ola ma 2 miesiące i okazało się, że zarówna ja jak i córa mamy Atopowe Zapalenie Skóry. I ponownie zdecydowałam się stosować kosmetyki Pharmaceris. I znów się nie zawiodłam. Na każdym etapie mojego życia jako dziewczyny, kobiety i matki kosmetyki Pharmaceris dotrzymywały mi skutecznie towarzystwa.
    Teraz idzie wiosna i razem z córeczką chcemy w te ciepłe dni wyglądać ślicznie dlatego codziennie spacerujemy i robimy sobie poobiednią drzemkę - w końcu świeże powietrze i sen to najzdrowsze dla naszego ciała. Każdy sposób jest dobry aby pokazać świat dziecku dlatego tez razem się gimnastykujemy - ja dbam o formę a malutka ma świetną zabawę i odwdzięcza mi się wielkimi uśmiechami. A owoce i warzywa ? Zawsze były podstawą mojej a teraz także Oli diety. Za parę miesięcy sama zacznie kosztować te specjały i wtedy obie będziemy mieć zabawę. Tylko czy polubi szpinak jak jej mama ?
    Jest wiele metod aby być i poczuć się piękną i atrakcyjną. Ale wszystkie one są nie ważne jeśli nie ma osoby, która z którą możemy się tym dzielić. Mnie trafił się cudowny mąż, dla którego jestem piękna codziennie nawet z rozstępami, bez makijażu i..... nie tylko na wiosnę. Dzięki jego miłości i uśmiechom mojej córy zawsze jestem piękna.
       
Working...
X