Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piękna na wiosnę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Piękna na wiosnę

    Pharmaceris H - Hair -włosy i skóra głowy
    Pharmaceris M - Macierzyństwo
    Pharmaceris T - Trądzik


    Jak dbam o pielęgnację ciała?
    Staram się nie być ociężała,
    tu gimnastyka, tam pływanie
    to jest moje o figurę dbanie,
    a gdy figura jest jak należy -
    wszystko na niej dobrze leży
    to wprawia w humor doskonały
    i wpływ na zdrowie ma niebywały!

    #2
    Piękna na wiosnę


    Pharmaceris M - macierzyństwo
    Pharmaceris T - trądzik
    Pharmaceris N - naczynka

    po cudownej ciazy,,,kiedy wlosy blyszczaly i cera jak u ksiezniczki....nastapil potworny porod i jakze okrutna zima..synek urodzil sie w listopadzie i nie bylo lekko, zimno ponuro, karmienei wiec zaczely wypadac garsciami wlosy i matowiec cera, paznokcie polamane naczynka od wysilku popekane naczynka i wielka wielk aradosc Z synka.....i pomyslalm oby do wiosny...
    i nadchodzi....

    dzieki kosmetykom eris uchroilam cialo przed rozstepami,,,,jakaz ulga..

    kazdego dnia bez wzgledyu na pore , rumianek i skrzyp polny dwie szklanki.
    zimny tusz jesli syn pozwoli i karmionko,
    gdy synus zasypia ja lykam kwasy mega 3 oraz zelazo z kwasem foliowym. dwa ray w tygodniu robi epeeling calego ciala i kazdego dnia wmasowuje oliwke, na jeszce wilgotna skore.
    zjadam kostke czekolady n magnez i wklepuje tonik kwiatowy a potem krem z filtrem...zawsze bez wzgledu na pogode.
    gdy budzi sie synek tanczymy do smooth jazz 2, potem spacer z psami i malym...po dwoch godzinach jest pelna regeneracj ai pijemy mleko on z cyca ja kozie, zey mnie alergizowalo..potem sok z marchwi, na koloryt cery.razem z synkiem raz w tygodniu chodzimy na fitness dla mam oczywiscie piechotka
    i raz w tygodniu do kina,nic tak nie upieksza nizli usmiech syna i dobry film i....woda niegazowana

    Skomentuj

           
    Working...
    X