Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piękna na wiosnę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Piękna na wiosnę

    Pharmaceris ma całą gamę dermokosmetyków, m.in.:
    1. Pharmaceris N Dermopielęgnacja skóry z problemami naczynkowymi,
    2. Pharmaceris A Dermopielęgnacja skóry wrażliwej i alergicznej,
    3. Pharmaceris W Dermopielęgnacja skóry z przebarwieniami i nierówną pigmentacją.

    Aby utrzymać piękno mojego ciała staram się przede wszystkim zdrowo się odżywiać, a więc jeść dużo warzyw i owoców, a jak najmniej słodyczy i tłuszczy. Wypijam codziennie ok. 1,5 litra wody niegazowanej, aby skóra była od wewnątrz nawilżona. Bezwględu na pogodę (no, chyba, że jest -20 i zamieć ) codziennie spaceruję w pobliskim lesie. Staram się dużo śmiać i jak najwięcej czasu spędzać na zabawach z córką, które skutecznie potrafią doenergetyzować na cały dzień. Teraz, będąc w kolejnej ciąży, musiałam zrezygnować z intensywnej gimnastyki, ale za to chodzę na jogę, który wspaniale relaksuje. No, i oczywiście staram się wysypiać.

    #2
    Piękna na wiosnę.

    Oto trzy produkty z linii Pharmaceris:
    1. Pharmaceris H - dermopielęgnacja włosów i skóry głowy (dla mnie bardzo ważna w trakcie i po ciąży, gdyż bardzo często o nich zapominamy, a potem narzekamy)
    2. Pharmaceris T - dermopielęgnacja skóry trądzikowej.
    3. Pharmaceris D - dermopielęgnacja skóry suchej i bardzo suchej.


    Do codziennych sposobów pielęgnacji skóry zaliczam przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu. Mam szczęście, gdyż mieszkam nad rzeczką, kilka metrów od lasu i kilkanaście od jeziora, ale największym szczęściem jest to, że mam dwuletnią córeczkę, z którą mogę chodzić na te wspaniałe spacery. Radość czerpana z zabawy na łonie natury, pozwalająca zapomnieć o zmartwieniach i stresach dnia codziennego, jest dla mnie najwspanialszym kosmetykiem.
    Natomiast drugim ze sposobów dbania o skórę są przede wszystkim kąpiele z masażami, chociażby przy użyciu specjalnych myjek, do tego obowiązkowo piling i od czasu do czasu maseczki jeśli czas pozwoli, bo przecież nie zapominajmy, że mam dziecko i męża, im też muszę poświęcić sporo czasu. Jeśli w trakcie mojej kąpieli mąż położył już córcie spać to nie ma nic lepszego dla skóry jak nabalsamowanie jej delikatnym balsamem lub oliwką. Fakt nie jest to jakaś reguła, po prostu z braku czasu, ale dwa razy w tygodniu, taki relaks mi wystarcza. A skóra jest cudnie nawilżona i delikatna. Mam nadzieję, że po urodzeniu drugiego dziecka, będę mogła nadal pozwalać sobie na takie przyjemności, zwłaszcza na początku, gdy skóra aż prosi się o pielęgnacje.
    A tak na co dzień dobry krem do twarzy i do rąk, do tego trochę uśmiechu i w zupełności wystarczy.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj


      #3
      Pharmaceris - BODY-MOISTATIC -------Nawilżający Balsam do ciała
      Pharmaceris - PURI-MOISTATIC --------Kremowy Żel Myjący do ciała
      Pharmaceris - LACTI-INTIMA -------Pianka do Higieny Intymnej w okresie ciąży i karmie

      Pomimo obowiązków jakie spadły na mnie wraz z rolą mamy staram się czasem zadbać też o sobie. Relaksacyjne kąpiele, jeżdżę na rowerku stacjonarnym, kiedy maluch śpi włączam Aerobic i mobilizuje się do spalania kalorii. Różnie z tym bywa ale... narazie się nie poddaję

      Skomentuj


        #4
        i.......... oczywiście codzienne spacerki z wózeczkiem to rzecz jasna OBOWIĄZKOWO

        Skomentuj

               
        Working...
        X