Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

    Od dwoch dni moj prawie roczny synek dostaje histerii gdy probuje go kapac.Kupilam mu plyn do kapieli johnsona z lawenda,zeby lepiej spal.Dodalam do wanny plynu i mlody zaczal plakac.Trudno go bylo uspikoic.Musialam wypuscic wode z wanny,napuscilam czystej efekt ten sam.Probowalam wrocic do kapieli w wanience efekt ten sam.Juz sama nie wiem co robic.Moze macie podobne doswiadczenia,ewentualnie jakies rady.
    Kapiel z milej przerodzila sie w koszmar.
  •    
       

    #2
    u mojego pomogly wizyty na basenie. teraz szaleje w wannie razem z tata. no i nie panikuje jak ma wode na twarzy. wczesniej niestety tak bylo.
    Jakub 19.05.2008

    Skomentuj


      #3
      A może czegoś się po prostu przestraszył? Może woda była za gorąca. Mój synek zaczął bać się kąpieli od czasu gdy wkładając go do wanienki lekko poprawiłam go sobie na ręku. Chyba przestraszył się, że go opuszczę.
      Proponuję jakąś fajową zabawkę w wannie. U nas pomogło natychmiast

      Skomentuj


        #4
        Witam
        Ja też z moim dzieckiem miałam spore jazdy przy kąpieli jak była mniejsza (teraz ma ponad 4 lata). W sumie to do tej pory nie wiem czemu nie lubiła kąpieli??? Taka była.
        Dość długo utrzymywał się problem z myciem głowy bez wrzasków. Tak od ponad 6 miesięcy jest już całkiem spoko, ufff...

        Skomentuj


          #5
          Dzieki za podpowiedzi.Mlody uwielbial wode.Latem szalal razem z tata na basenie,woda mu nie przeszkadzala,swietnie sie w niej czul.Od czasu jak dodalam plyn do kapieli to dostal histerii.Zabawki nie dzialaja.
          Dzieki

          Skomentuj


            #6
            A moze to własnie tego płynu sie przestraszył.Plyn zrobił piane?Moze to od tego
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              może trzeba żeby tata go zabrał na basen skoro latem to lubił


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dobry pomysł Majajula.Może tam zobaczy ze kąpiel znów może być fajna
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj


                  #9
                  bo skoro zabawki nie pomagają to może tatuś

                  moja Julka płakała zawsze jak jej myłam głowę
                  jak myję się z tatą płaczu nie ma

                  może mama za bardzo to przeżywa i dziecko wyczuwa jej lęk i znowu płacze

                  radze aby tato przejął kąpiele


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Majajula wiem ze dla starszych dzieci sa specjalne czepki na głowke aby woda nieleciała na buzie podczas mycia glowy , bo niektore dzieci tego nie lubia.

                    Racja niech Tata przejmie role a i Mama sobie troche odpocznie
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                      Majajula wiem ze dla starszych dzieci sa specjalne czepki na głowke aby woda nieleciała na buzie podczas mycia glowy , bo niektore dzieci tego nie lubia.

                      Racja niech Tata przejmie role a i Mama sobie troche odpocznie
                      u nas sprawdziły sie okulary do nurkowania


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Również dobry pomysł
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          #13
                          Dzieki wielkie za odpowiedzi.Zapomnialam dodac,ze tatus intensywnie uczestniczy w kapielach.Czytajac odpowiedzi tez doszlismy do wniosku,ze moze wyjscie na basen to dobry pomysl.Latem szalal w basenie i bardzo to lubil.Wczoraj bylo oswajanie z wanna,na nowo.
                          Tatus sie kapal,bawil zabawkami synaa synek bawil sie poza wanna.Nie zmuszalismy go do kapieli.Malymi kroczkami do celu.Mam nadzieje,ze to przyniesie oczekiwany cel.
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            powiedzcie mi drogie, doświadczone mamusie, trochę nie na temat, ale nie wiedziałam gdzie to wpisać, czy prasujecie ciuszki Waszych brzdąców? Ja ostatnio się dowiedziałam, że będę wyrodną matką, bo stwierdziłam, że wystarczy, jak moja mała będzie miała po prostu świeże i wyprane ubranka, a prasować ich nie zamierzam. Jak to z tym jest?

                            Skomentuj


                              #15
                              ja na poczatku prasowalam teraz tylko prasuje te ciuszxki,ktore tego wymagaj

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X