Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kochane i doświadczone POLEĆCIE nam dobre szpitale :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kochane i doświadczone POLEĆCIE nam dobre szpitale :-)

    Witam. Kochane mamy,te które już urodziły swoje Bąbelki mam prośbę.... Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami i polecić lub też odradzić szpitale,porodówki. Łatwiej będzie dzięki temu Nam,przyszłym mamą dokonać wyboru co do porodu,gdzie spokojnie urodzić. Serdecznie pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Ja bardzo polecam Szpital w Kościerzynie. Urodziłam tam córcię i teraz też tam pojadę. Fachowa miła opieka. wiele wiele zalet, miło wspominam ten pobyt i sam poród,a jest to chwila raczej nie należących do przyjemnych, więc musiało być naprawdę dobrze. Położne do rany przyłóż, naprawdę polecam.

    Kama na pewno będzie ci łatwiej wybrać jeśli podasz skąd jesteś?
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj


      #3
      Kama źle przeczytałam twoją wiadomość, widzę, że chcesz pomóc również innym przyszłym mamą w wyborze dobrego szpitala, porodówki.
      AGATKA 16.04.07r
      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
      W końcu w komplecie
      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

      Skomentuj


        #4
        Dla osób z Białegostoku i okolic polecam

        Poliklinikę Ginekologiczno-Położniczą Arciszewskich na ul. Zamenhofa 19.

        Chociaż jestem z Suwałk tam właśnie rodziłam swojego pierwszego synka. Wspaniała atmosfera, kompetentny personel. Fakt, rodziłam prywatnie. Poród tam kosztuje 1000 zł siłami natury a cesarka chyba 1700. Uważam, że nie były to stracone pieniądze. Jeszcze przez miesiąc po porodzie mieliśmy i ja i synek darmową opiekę lekarska.


        Skomentuj


          #5
          w Dublinie polecam Coombe Women's Hospital.
          shannon

          Skomentuj


            #6
            Gapa ze mnie,przyznaję że zapomniałam dodać iż głównie interesuje mnie Warszawa ponieważ tu właśnie mieszkam i pomożecie mi wybrać dobrą placówkę a interesuje mnie np Bielan . Natomiast dobrze koleżanka zauważyła że chcę pomóc wszystkim za chwilkę rodzącym w tym wyborze a więc wszystkie opinie są mile widziane,nie tylko z Warszawy . Pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              W takim razie skoro mozna pisać o innych miejscach. Ja polecam w Krakowie Ujastek. Przyjemnie, rodzinnie, bardzo dobra opieka. Ja byłam bardzo zadowolona.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Witam...nie wiem skad jestes i inne mamuski ale ja polecam szpital w przeworsku woj podkarpackie, sama tam rodzilam i naprawde polecam lekarze i polozne przedewszystkim sluza pomoca a nie odwarkuja jak to niektorzy potrafia... o co kolwiek nie spytalam to zawsze milo i wogole a tak poza takimi sprawami jest sala specjalnie przygotowana dla maluszkow gdzie mozna przebrac wykapac czy nawet oczka przemyc pepek itp ( sa specjalne preparaty) no i co najwazniejsze darmowe pampersy i ciuszki nic nie trzeba z takich rzeczya miec przy sobie wszystko jest bez limitu...przynajmniej rok temu jak tam rodzilam tak bylo i dlatego bardzo sobie chwale...a co do odradzenia to z wlasnego doswiadczenia nie wiem bo mam tylko jedno dzieciatko i to w przewosku rodzilam ale ze slyszenia to odradzam jarosław nie wiem czemu ale mowia ze rzeźnia...

                Skomentuj


                  #9
                  Ja bedę rodzić albo w Szpitali Bielańskim- znajmona mi bardzo poleca, poród rodzinny jest bezpłatny; albo w Szpitaku Praskim- znajoma też go polecała
                  Czekamy na naszą córcię
                  Anastazja/Lena 27.09.2009

                  Skomentuj


                    #10
                    Rodziłam na Zaspie w Gdańsku - osobiście polecam, lekarze cały czas się interesują rodzącą, maluch jest cały czas monitorowany (KTG), za poród rodzinny nie płacilismy, minusem może być wygląd sali porodowej - jest malutka i mało "przytulna". Opieka ginekologiczna po porodzie budzi trochę zastrzeżeń (podczas obchodu lekarz wchodzi na salę i pyta, czy w porządku), ale za to pediatrzy bardzo dokładnie badają maluszki. Dzieci są cały czas z mamami i nie ma odwiedzin w salach, tylko jest do tego wyznaczone pomieszczenie (nie wiem, jak w innych szpitalach - rodziłam tylko raz)
                    Pozdrawiam
                    Daria





                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Jeżeli chodzi o Wawę to polecam szpital św. Zofii Przed miesiącem urodziłam tam córeczkę. Warunki - komfortowe, ponadto personel bardzo otwarty i przyjazny, przez co mój poród jak i okres PO kojarzy mi się bardzo pozytywnie. Ale co ja tam będę - można przyjść i samemu zobaczyć, podpytać, rozwiać wątpliwości

                      Pozdrawiam.
                      Last edited by unambitious; 02-07-2009, 15:40.
                      "Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."
                      — Alighieri Dante





                      Skomentuj


                        #12
                        Jeżeli chodzi o Śląsk polecam Rydułtowy, ogólnie szpital ma nie najlepszą opinię, ale oddział ginekologiczno - położniczy jest rewelacyjny,
                        nie polecam natomiast kliniki w Bytomiu, warunki fatalne, lekarze fatalni, w ogóle tragedia..........


                        Skomentuj


                          #13
                          Mimo,że jestem z Wrocławia to rodziłam w szpitalu w woj opolskim w Koźlu i z czystym sumieniem polecam tę placówkę każdej przyszłej mamusi. Położne z porodówki naprawdę miłe a do tego mocno wyrozumiałe. Dodatkowo spędziłam 2 tygodnie bo mały był chory i mimo,że to szpital to czułam się tam naprawdę dobrze i jedzenie też ok
                          Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
                          gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

                          Skomentuj


                            #14
                            Warszawa

                            Witam,
                            Ja będę rodziła mam nadziej że za 2 tygodnie w szpitau przy ul. Inflandzkiej, chodziłam tam do szkoły rodzenia i czytałam różne komentarze na temat tej placówki. Położne na szkole rodzdenia były bardzo miłe a i z komentarzy tak wynika już rodzących, a najważniejsze jest to że nie odsyłają rodzących do innego szpitala. Za 2 tygodnie będę mogła wydać swoją opinie.

                            Skomentuj


                              #15
                              św. Zofii

                              Polecam gorąco! Super atmosfera, personel, płaciłam tylko za znieczulenie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X