Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    jestem i ja znowu...

    mój młody też już śpi smacznie a ja umyłam se włoski i wysuszyłam a teraz nastawię młodemu zupkę i muszę zakończyć sprzątanie choć tak obieżnie muszę doprowadzić jakiś ład pomimo braku chęci...

    Aniu ja tak jak ty miałam wczoraj romansik z żelazkiem ale na dziś zostały mi jeszcze ciuchy które jutro ubieramy, czyli koszula dla m. i moje spodnie i bluzka, bo otóż chciałam sobie kupić jakąś nową bluzeczkę na sylwka i jako że w mieście byłam z moim bratem i Samkiem to nie miałam zbyt wiele czasu no i przymierzyłam 2 bluzeczki i jako ze nie mogłam się zdecydować kupiłam obie co nie zmienia faktu że nadal mam dylemat którą ubrać...no nic postaram się za chwilę wrzucić wam fotki bo jeszcze nie widziałyście przecież moich mebli...jak tylko nastawię zupkę to pstryknę fotki...

    a teraz lecę..




    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Eluś to ja siedzę i czekam na twoje fotki.
      Powiadasz, że kupiłaś dwie bluzki, ja wczoraj też tak trochę szukałam ale nic nie znalazłam ciekawego a ty aż dwie i gdzie tu sprawiedliwość

      Ciekawe gdzie to nasza Madzia się podziała
      a dobra już mi pamięć wróciła przecież spędza czas z braciszkiem i pewnie później do nas wpadnie chyba coś wczoraj wspominała, że przy kawusi zajrzy.
      AGATKA 16.04.07r
      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
      W końcu w komplecie
      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        czesc kochane

        jestem i ja: ) ciasto- znaczy biszkopt ju zupieklam; rano kolezanka mi odstrzelila wzorki na pazurach- wiec mam juz przynajmniej ladne paznokcie- szkoda tylko ze musze jeszze dwie salatki zrobic, a to z krojeniem sie wiaze ale moze na m poczekam to on zrobi zakupy tez juz poczynilam, odkurzalam, mylam podlogi, tylko jeszcze wieczor z zelazkiem mnie czeka, no i wstawic pranie, zebym nic jutro nie musiala robic. Dzis mam wolne w pracy, ale jutro niestety na 7 musze wstac no nic zle nie bedzie. Co do sylwka to my idziemy do kuzyna, co ma syna starszego o miesiac od Krzysia i beda tam jeszcze ich znajomi z dzieckiem. Tak wiec imprezka dziecieca

        Paula milo slyszec ze noc u Was lepsza. Moze faktycznie Tomusiowi jednak cos szkodzilo i dlatego wybudzal sie w nocy. Moze tak jak Ania proponuje wprowadx jeden posilek z jogurtem- tylko ja bym proponowala taki jogurt w sloiku dla dzieci- maja mniejsza zawartosc mleka krowiego niz zwykle i mniej chemii. A co do samotnosci- to moze w otoczeniu mieszka ktos z dzieckiem w podobnym wieku?? co prawda teraz trudno kogos spotkac na spacerach bo nie sezon na to, ale mysle ze wiosna jak mamcie wylegna z dziecmi do piaskownicy to poznasz kogos.

        Elu widzisz i tesciowa czasem tez czlowiek moze cos zrozumiala i postanowila sie na Nowy Rok poprawic- takie noworoczne zmiany w kazdym razie fajnie ze mozecie poimprezowac. Czekamy na zdjecia mebelkow i bluzeczeka; no i jak mamy sie nie martwic- przeciez trzeba sie na wzajem o siebie troszczyc

        Aniu mysle ze i u mnie zniknie takie ciacho: ) nie bedzie za slodkie i w sam raz na taka imprezke. Wiesz moja ewela tez wygrzebuje wszystkie rzeczy- jogurt tylko aksamitny- bez dodatkow, bulki tez takie miekkie bez niczego w srodku, dzemu, nic a Krzys i grahamki i kisiele z owocami zjada. Masz racje kazde dziecko jest zupelnie inne. No i co do tegj milosci to zgadza sie tez z tym co napisalas

        Madziu milo slyszec ze u Was nareszcie zgoda: ) moze D znow platki roz porozsypywal w sypialni

        A ja uciekam dalej do garow zajrze pozniej
        A gdzie to Ola, Momo, Marta podzialy sie??


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Buczuś, Tomusiowi pewnie szkodziła vegeta, albo bulion w kostce... Nie dodaje teraz tego do zupki i są efekty. Może grosze są w smaku, ale za to nadrabiam koperkiem i naturalnymi przyprawami (liść laurowy, odrobina soli) i mam nadzieje, ze z każdym dniem będzie tylko lepiej. Może faktycznie warto kupować te sloiczkowe jogurciki, w koncu chyba wiedzą co dają dzieciom... Bo nabialu poza mlekiem nie jada, kaszka tez pogardzil ostatnio.

          U mnie na Sylwka zakupione juz winko, chlodzi się w lodowce... Boze... kiedy ja wino ostatnio piłam... Chyba odrobine rok temu u Mamy w Swieta... a tak to hohoho i jeszcze pozniej... Wogole moje zycie towarzyskie to porazka... JA CHCE WIOSNE!!!
          U mnie w bloku jest sporo wózkowych mam (wiec ciezko okreslic wiek dziecka), wiec pewnie na wiosne wylegna z dziecmi do piaskownicy za blokiem... Moze wtedy sie skumam z jakas kobitka... puki co trzeba dotrwac do wiosny... Bo juz ta zima mi bokiem wychodzi.... takie zaspy, ze dzisiaj malo sie nie wywalilam i to z wozkiem, maly malo nie lezal buzia w sniegu... Dobrze ze przypiety pasami i zapanowalam nad pojazdem... Masakra z tym sniegiem

          Mlody chyba WRESZCIE usnal. Na spacerze nic, w domu wrzask, bo ja Go polozylam i zostawilam samego... koszmar z tym usypianiem jest od kilku dni... Na szczescie spi, moge odsapnac...



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            kochane zdjęcia już cyknęłam tylko mam problem zrzucić je na kompa...nie wiem co jest ale chyba coś z kablem bo jakby nie ma połączenia między aparatem i kompem...
            jak mi się uda cos wykombinować to wrzucę to foty jak nie to dopiero jak m. wróci z pracy...




            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Hejka
              Ale tu dzisiaj pustki gdzie wy się kobietki podziewacie, pewnie przygotowujecie się na sylwestra i pewnie macie jakieś inne zajęcia, no nic do zobaczenia może jutro.
              Dobrej nocki wam życzę.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                hej dziewczyny
                u nas święta pod hasłem: odwiedziny! wszyscy do nas zjechali w pierwsze święto szwagier z żoną i małym (równo dwa miesiące starszy od moich)i teściowie. Drugi szwagier nie dojechał bo syn mu sie pochorował. A swoją drogą przeraziłąm się bo kuzyn chłopców straszny niejadek jest, wymyślali wiele przyczyn a jak u nas dorwał się przy kolacji do chleba to sie okazało, że chłopak nie potrafi gryźć!!! ma 21 miesięcy je głównie słodycze i danio kilka razy dziennie, na kolacje kisiel mu robi! po godzinie zabawy z moimi chłopcami był wykończony.
                drugie święto był mój brat z szaloną córeczką(kochana bestyjka) i siostra mojej mamy. Fajnie było.
                No a od poniedziałku nadrabiam zaległości w zabawie z dziećmi czyli urlop!! nawet do kompa nie podchodziłam bo każdą chwilę z chłopcami chciałam spędzić.
                Jutro wrzucę zdjęcia bo jesteśmy po pierwszej wizycie u fryzjera i już nikt nie będzie pytał czy to dziewczynki
                Co do sylwestra hmmm powiem Wam że ja pracuje mam niiby kontakt z ludźmi, ale mam podobny problem co Paulinka.... brak znajomych a dokładnie wszyscy jakoś pouciekali, bo dzieci nie maja a rodzice to niezbyt atrakcyjne towarzystwo, więc odpadliśmy w sylwestrowych planach i siedzimy w domu.
                Jedyna koleżanka z którą dalej mam kontakt(oczywiście też mama) mieszka w Angli więc buba.....
                a na dzisiaj tyle, miłej i spokojnej nocki bo jutro remanent w pracy więc muszę być lecę spać
                papa
                Last edited by bagnes; 30-12-2010, 21:45.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  hej kochane my niedawno wróciliśmy z imprezki i było bardzo miło...
                  spędziłam czas w gronie wielu znajomych choc i wiele z nich nie znałam, ale naprawdę było super...

                  zdjęcia moich mebli i bluzek właśnie się zgrywają i o ile dotrwam to jeszcze dziś wam je wstawię, a jak nie dam rady to na pewno jutro rano...




                  http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    witam

                    ja przygotowalam wszystko co sobie zaplanowalam, a tu klaps. Zadzwonil kuzynk- akurat jak doprawialam salatke i mowi ze nici z sylwestra bo ich mlody sie rozchorowal i ma 38,5 i nie maja go gdzie zostawic. Wiadomo z dzieciakami nie pojdziemy Krzys dopiero skonczyl antybiotyk, a bez tez problem bo nie mamy z kim zostawic dwojki. No i coz zaczelismy na gwalt szukac czy kto do nas moze nei dal by rady przyjsc. No i chyba skonczy sie na tym ze pojdziemy do szwagierki- choc M kreci nosem bo zaprosila swoje samotne kolezanki i bedzie babiniec. No ale przyjamniej jedzenie sie nie zmarnuje

                    Paula nie martw sie oby do wiosny. Wtedy na pewno zapoznasz jakies mamy na placu zabaw. ja tez jak urodzilam Ewele to nikogo nie znalam i na spacery sama musialam jezdzic. Ale jak juz Ewela byla wieksza i zaczelysmy do piachu wychodzic to zapoznalam mase dziewczyn. I teraz mamy taka dosc duza grupke na podworku. Zawsze jest z kim pogadac. Mysle ze lepiej przynajmniej na poczatku kupowac te jogurty w sloiku zobaczysz jak maly sie po tym czuje i czy mleko krowie nie szkodzi mu. A jak Wasza dzisiejsza noc??

                    Elu fajnei ze imprezka sie udala. No i czekamy na zdjecia

                    Aniu no widzisz niektore w garach a niektore balowaly dlatego nikt nie zajrzal

                    Bagnes to przerazajace co piszesz. 21 miesieczne dziecko majace problemy z gryzieniem nie chce oceniac rodzicow, ale jak dla mnie to duzo winy po ich stronie jest. Jak daja dziecku tylko posilki plynne lub pol plynne to to dziecko nie nauczy sie gryzc. Fajnei ze swieta minely Wam rodzinnie;


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      czesc

                      ja ylko na momencik...bo ledwo zyje..od 3 dni walcze z jeliowka.chociaz dzis juz jest o niebo lepiej- ale nadal mam zawroty glowy i oslabienie.
                      moj m tez chory- mam nadzieje ze maciusia nie zlapie.


                      pewnie wejde do was po n owym roku, wiec juz dzis Wam zycze
                      samych pomyslnych i zdrowych dni w 2011 r, hucznego i szampanskiego sylwestra. POZDRAWIAM I SCISKAM MOCNO!!! DO USLYSZENIA W 2011!!!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        dzień dobry....

                        kochane sorki że już wczoraj nie wrzuciłam zdjęć ale nie chciało mi się tak długo czekać, ale już nadrabiam....

                        najpierw moje 2 nowe bluzeczki:







                        przy tej pierwszej jest jeszcze pasek i po związaniu robi się na dole taka ala bombka...




                        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Cześć!

                          Momo, wracaj do zdrówka!!! I wszystkiego naj w Nowym Roku :*
                          Elu, śliczne bluzeczki

                          U nas noc już gorzej, ale to na pewno z winy zębów, bo brzuś mięciutki jak masełko. Mały budzil co jakieś 1,5 godziny z popłakiwaniem, więc większość nocy spałam z Nim.
                          A mój T chory wrócił z pracy, miał gorączkę, kaszel, katar - no pięknie Poza tym poprztykaliśmy się o kasę... Jak zawsze wypomina mi wydatki i kaze spowiadac sie z kazdego grosza, odechcialo mi sie wszystkiego!!!!
                          Nawet dobrze ze jest chory, to nie bedzie przytulanek, ktore na dzisiaj zaplanowalam. Ale wino wypije z przyjemnoscia

                          Zupka malemu juz sie gotuje, a ja zaraz zabieram sie za gruntowne sprzatania weekendowe, a potem się okąpę i łepek wymyje.

                          Zajrzę później :*

                          Madziu, gdzie jesteś?????



                          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            coś mi dziś net zamula i dlatego tak długo te zdjęcia trwają...

                            ale już oto mebelki w pokoju Samka









                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Momo duzo zdrowka dla Was !!!

                              Elu obie bardzo mi sie podobaja. Ja chyba na sylwestra wlozyla bym ta pierwsza, a Ty na ktora sie zdecydowalas ??


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                a to moje mebelki na razie bez dużego stołu i krzeseł ale najważniejsze jest...







                                a teraz kochane idę zrobić śniadanko mojemu rozrabiakowi i zabieram się za porządki...wpadnę pewnie później więc do zobaczenia...




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X