Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zasady konkursu "Rankingi dla rodziców"

Collapse
Zamknięty wątek
X
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zasady konkursu "Rankingi dla rodziców"

    Z okazji 15 urodzin magazynu "Mamo, to ja" zapraszamy wszystkie internautki do udziału w konkursie "Rankingi dla rodziców".

    Na naszej stronie znajdziecie tematy rankingów, które wspólnie chcemy z Wami stworzyć, a potem opublikować je na łamach magazynu "Mamo, to ja". Głosujcie i uzasadniajacie swoje wybory!

    Zasady konkursu:
    Raz w miesiącu w wątku konkursowym będziemy zamieszczać sondę, w której możecie oddać swój głos na jeden (lub więcej) z naszych rankingów. Napiszcie, który ranking (bądź które z rankingów) wybrałyście i do wybranego przez siebie rankingu dopiszcie koniecznie swoje propozycje punktów, które powinny się w nim znaleźć (jest to warunek niezbędny do wzięcia udziału w konkursie). Raz w miesiącu (do 5-go dnia każdego kolejnego miesiąca) wybierzemy 3 osoby, których wypowiedzi zdaniem Redakcji będą najciekawsze.

    Konkurs będzie trwał w dniach 07.01.2010 r. – 04.12.2010 r.

    Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z Regulaminem »


    Dla mam biorących udział w głosowaniu przygotowaliśmy zestawy dermokosmetyków A-Derma lub Avéne:


    W miesiącach: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień i listopad
    3 zestawy dermokosmetyków marki A-Derma (ADerma Exomega Szampon w piance 125 ml + ADerma Exomega Krem na bazie wyciągu z owsa Rhealba 200 ml).

    W miesiącach:
    luty, kwiecień, czerwiec, sierpień i październik – 3 zestawy dermokosmetyków marki Avéne (Avéne Pediatril Krem nawilżający 50 ml + Avéne Pediatril Pianka do mycia ciała i włosów 250 ml).
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
       
Working...
X