Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzidziusie na wrzesień 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

    U mnie w ogole nie ma z tym problemu.. Woze mała w maxi cosi w kombinezonach i plaszczykach, a ona cały czas spi. Nie lubi tylko jak czapeczke jej zakładam, ale nie ma wyjścia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

      A więc tylko moja ma wścieklizne- ale cóż ma to po mnie, też nie lubie wielu warstw na sobie mieć, trudno sterroryzowana jestem i w gondolce matrix bedzie jezdzila


      Skomentuj


        Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

        U mnie z ubieraniem na spacer różnie bywa. Czasem jest spokojny, ale czasem wścieklizna na max. na szczęście uspokaja sie do momentu aż zejdę na parter bloku
        Dziś byłam z małym znów u lekarza i podejrzewa że nasz terrorysta alergikiem będzie :/ przy okazji zważyłyśmy Pawełka i ma 4900 Bardzo się cieszę że zaczął normalnie na wadze przybierać


        Skomentuj


          Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

          Ja mieszkam w domku wiec nie mam czasu na uspokojenie jej przez klatke ;-) ale dzis udalo mi sie wcisnac ja w kurtkę i dobrze bo bardzo zimno bylo.BYlysmy na usg brzuszka i pan "tam nic nie widzi, zmieniac smoczki to moze zacznie wiecej jesc" ja juz wypróbowałam 3 firmy butelek plus kazdy mozliwy smoczek do nich ehhh, w nastepnym tyg idziemy na wazenie z tymi wynikami a czwartek pierwsze cwiczenia gratuluje wagi Pawełka.Ramania a skad to podejrzenie sklonnosci do alergii?


          Skomentuj


            Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

            ogólnie mały źle reaguje na kosmetyki - co prawda nie wszystkie, głównie na oliwki. pomimo stosowania do kąpieli płynów które jednocześnie natłuszczają miał suchą skórę. podaliśmy oliwkę i go obsypało krostkami. ostatnio to aż się wił po kąpieli tak go swędziało. a jak płakał może to dziwnie zabrzmi to było słychać że cierpi:/ teraz już jest lepiej. przy poprzednim wysypie krostek takiej reakcji nie miał. normalnie stale coś. w przychodni to już z daleka mnie rozpoznają, na szczęście mam sympatyczną panią dr.


            Skomentuj


              Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

              ramania jeśli mogę się wtrącić nam jak mieliśmy problemy ze skórą Majki (mamy dalej ale w mniejszym nasileniu) kazano odstawić oliwki bo zapychają pory i przerzuciliśmy się na emolienty. Poza tym (sama po obserwacji) i po potwierdzeniu przez lekarza wykluczyłam wszystkie mydła płyny z tlenkiem cynku i pentanolem. Aktualnie używamy Emolium a mimo to w okresie grzewczym łuszczy się nam skora i zimą konieczny jest krem barierowy


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                [QUOTE=88ewcialina;267392]Ja mieszkam w domku wiec nie mam czasu na uspokojenie jej przez klatke ;-) ale dzis udalo mi sie wcisnac ja w kurtkę i dobrze bo bardzo zimno bylo.BYlysmy na usg brzuszka i pan "tam nic nie widzi, zmieniac smoczki to moze zacznie wiecej jesc" ja juz wypróbowałam 3 firmy butelek plus kazdy mozliwy smoczek do nich ehhh, QUOTE]
                Hej ja moja mala karmie piersia pol roku, i jedyny smoczek z ktorego bedzie mi pila mleko to breastflow marki first years, moze sprubuj tych butelek? Smoczki sa zupelnie inne maja 2 warstwy i ta zewnetrzna jest szersza i dziecko ssie jak najbardziej naturalnie sie da. Tylko nie wiem czy w Polsce mozna je dostac..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                  Martyna a to coś w stylu tommee tippee? bo ten najlepiej toleruje.Ramania moja ma azs w zwiazku z alergia i my stosujemy produkty atoperal baby, redukuja swedzenie


                  Skomentuj


                    Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                    Martyna popatrzylam na ebayu na te butelki, fajnie sie zapowiadaja, mysle ze gdzies mozna by je dostac tylko znowu problem z którym smoczkiem bo moja dostaje zageszczacz nutriton i leci z butelek tt 3 kropki od 6 mies, a jak jej wolniej leci to odmawia po 50 ml :P


                    Skomentuj


                      Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      ramania jeśli mogę się wtrącić nam jak mieliśmy problemy ze skórą Majki (mamy dalej ale w mniejszym nasileniu) kazano odstawić oliwki bo zapychają pory i przerzuciliśmy się na emolienty. Poza tym (sama po obserwacji) i po potwierdzeniu przez lekarza wykluczyłam wszystkie mydła płyny z tlenkiem cynku i pentanolem. Aktualnie używamy Emolium a mimo to w okresie grzewczym łuszczy się nam skora i zimą konieczny jest krem barierowy
                      U nas to nie ma póki co problemów z łuszczeniem skóry. też wzięłam teraz emolient. Choć na poprzedni płyn do kąpieli nie miał alergii i natłuszczał skórę - to niestety robił to niewystarczająco. Mam nadzieję że będzie lepiej.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                        Alez sie wkurzylam! Bylysmy wczoraj z Lilka u pediatry, miała szczepienie tylko na żółtaczke (przez ta asymetrie), a za miesiąc 5w1, no ale nie w tym rzecz.. Dostałam skierowanie do ortopedy na bioderka.. I obdzwonilam dzis wszystkich w wawie. I co? I najbliższy termin na 29grudnia! Swietnie, tylko ze Lili bedzie miala wtedy juz 3 miesiące!!!!! No i znow sie skończyło na prywatnej wizycie, która mamy w przyszłym tyg. I tak późno, bo bedzie miała 8tyg.! Nie chce juz liczyć ile nas te prywatne wizyty kosztują (((



                        Skomentuj


                          Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                          Jedyna dobra rzecz w tym wszystkim to fakt, ze Lilka przybiera ksiazkowo! W dniu wyjścia ze szpitala (6tyg.temu) ważyła 2770g, a teraz 3900g ! ideał moj mały!



                          Skomentuj


                            Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                            Pati a po wyjściu ze szpitala nie mówili że trzeba iść do ortopedy ws bioderek?? Mi mówili i skierowanie od razu załatwiałam. Ale prawda jest taka, że na NFZ trzeba czekać minimum 6 tyg. Ja szłam prywatnie bo mam ubezpieczenie i praktycznie miałam po 3 dniach badania tylko dlatego że lekarz w pt przyjmował. Ale fakt faktem po co opłacaćte wszystkie składki skoro i tak nie można się normalnie leczyć, a czekać na każdą wizytę.
                            Mi wczoraj mąż oznajmił że firma w której pracuje zmienia ubezpieczyciela, nie dosyć że będzie za mnie i małego więcej dopłacał, to nasz pediatra tylko raz w tyg przyjmuje w placówce współpracującej z tym ubezpieczycielem :/ A muszę przyznać że babka miała fajne podejście do dzieci.


                            Skomentuj


                              Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                              Mówili, i na szkole rodzenia tez mówili, i nawet moj mąż zaraz po wyjsciu ze szpitala pojechał zapisać Lilke do przychodni i chciał to skierowanie załatwić, ale mu powiedzieli, ze tak to nie dziala i ze otrzymamy skierowanie na pierwszej wizycie u pediatry (w 6tyg.). No i tak nas wlasnie załatwili



                              Skomentuj


                                Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                                Dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki. Czy wasze szkraby też tak namiętnie wkładają rączki do buzi?? Pawełek od kilku dni zajada się własnymi rączkami. Potrafi je wcisnąć zaraz po jedzeniu, więc głodny raczej nie jest.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X