Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Dzień dobry Brzuszeczki,

    Witaj Promesee! Opowiadaj jak się czujesz... rozumiem, że to drugie maleństwo, bo widzę, że jesteś tu "seniorką" na forum
    Wiecie już kto w brzusiu siedzi???

    Czacza, jak Ci zimno to zapraszam... nawet w piecu Ci napalę hi hi...

    Agacia, bosz, aż mnie wzdrygło jak sobie przypomniałam ile godzin ja przesiedziałam szykując się do kół i egzaminów, wrrrr! O zgrozo... a mi jeszcze w głowie i tak siedzą następne studia....

    A do mnie ma dziś przyjechać mój tata i siostra na obiadek, bo szlajają się po Toruniu więc mają zajrzeć.
    A miałam straszną noc, bo wczoraj moj Radzio poszedł na pępkowe, jak stwierdził "na chwilkę" i przepadł do 1 w nocy. A ja jak głupek czekałam.
    A później Kacper 2 razy do nas przyszedł i szukał szczęścia, żeby się poprzytulać, a później jeszcze ja 2 razy na siusiu wstałam, więc o 6:30 jak Kacper oznajmił że jest dzień, to myślałam, że do tyłu będę chodzić. Ech!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

      no jeszcze ten jeden kolos, egzamin i obrona 4 lipca i koniec..ufff

      Skomentuj


        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

        Dzieki za mile przyjecie

        Nator to moja druga ciaza, pierwsza po dlugich staraniach zakonczyla sie niestety zle

        Teraz zaszlam w ciaze bez zadnych ingerencji i chyba jeszcze w to nie wierze, chociaz niedlugo zaczne 3 trym

        Bedziemy mieli synka, najprawdopodobniej nazwiemy go Gioele


        Skomentuj


          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

          Czacza napisałaś, że przy pierwszym miałaś dziwnie, ale najpierw miałaś 54 a po glukozie 84, to rozumiem, ale teraz odwrotnie - przed glukozą masz wyższy niż po glukozie niższy prawie o 20.. Chyba, ze ja już nic nie rozumiem. Ja miałam przed 81 a po 2h 41:/ Wytłumaczono mi, że po glukozie wynik powinien być wyższy niż przed. To już sama nie wiem. Idę w przyszłym tygodniu zrobię jeszcze raz i może wtedy się coś wyjaśni.
          Promesse przykro mi z powodu pierwszej ciąży, ale najważniejsze, ze tera jest wszystko dobrze. Dużo zdrowia życzę.

          Skomentuj


            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

            Dziewczyny wspolczuje Wam tego badania glukozy.
            Ja tutaj nie musialam robic zadnej krzywej curkowej, wystarczy tylko poziom cukru we krwi na czczo )

            Ja u Was z wyprawka? Macie juz wszystko? Ja dopiero w ta sobote wybieram sie z mezem na lowy i chyba kupimy wszystko za jednym razem. No oprocz pokoiku,bo ten urzadzilysmy juz dawno )
            Nie jestem tutaj z Wami na biezaco wiec jesli zapytam o cos o czym juz rozmawialyscie to odeslijcie mnie do tamtych postow


            Skomentuj


              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

              Co do pizam szpitalnych to ja do porodu mialam koszule nocna z rozpinanym dekoltem, po porodzie jak juz moglam ubrac siateczkowe majteczki i pampersa nosilam dwuczesciowe pizamy, bo czulam sie w nich bardziej komfortowo, tyle ze tutaj nie bada sie kobiet na sali, tylko po obchodzie prosi sie do gabinetu gdzie sie zaklada szpitalny szafroczek i hop na samolot


              Skomentuj


                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                Hejka!

                Witaj Promesse! Super, że dołączyłaś! Gratuluję maluszka w brzuszku i trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było dobrze

                A ja dziś spotkałam się ze znajomą, która ma termin tydzień po mnie. Ale sobie pogadałyśmy, porównałyśmy dolegliwości. Fajnie tak powymieniać się informacjami z osobą, która wie co czuję

                Widzę, że temat koszul szpitalnych nadal na tapecie. Najważniejsze z tego co piszecie, żeby nam było wygodnie. I tego się trzymam.

                Agacia, obrona już tuż tuż! Praca napisana??

                Czacza, u mnie też dalej zimno. Znów dziś cieplej było na zewnątrz niż w moim mieszkaniu Obecnie siedzę w długich ciepłych spodniach, bluzce z krótkim rękawem, ciepłej bluzie i jeszcze gruby szlafrok zarzuciłam na siebie I najchętniej wskoczyłabym pod kołdrę


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                  Dobry wieczór Babińcu,

                  Promesse przepraszam, nie zauważyłam, że macie swojego anioła struża Za to cieszę się z Tobą zatem 3 razy bardziej z bobaska w brzusiu. A co do wiary, to ja ostatnio przez to moje latanie w dzień zapominam o ciąży - zwyczajnie nie mam czasu się na niej skupiać tak jak w pierwszej... Za to wieczory są moje i brzuszka, a właściwie kopacza, który wiecznie się rozpycha.

                  Piękne imię, ma ono polski odpowiednik??? Gdzie mieszkasz?
                  Ojoj, znów pytam, ale mam nadzieję, że to nie nie takt, tylko tak ze zwykłej babskiej ciekawości i chęci poznania się

                  Czacza, Ty pakuj pupencję szanowną i przybywaj, bo ja w czerwcu ruszam z bałaganem remontowym!

                  Adagma, a o czym pisałaś pracę??? No i trzymamy już kciuki za obronę.
                  I rzeczywiście super pogadać z kimś kto zna Twoje bóle i radości. Moje koleżanki już z maluszkami, więc mam wszystko z delikatnym wyprzedzeniem u nich.

                  A my dziś robiliśmy test drzwiowy i uda się je przemalować na ok 80-90% więc mam kupę kasy i pracy oszczędzone Ale się cieszę!!!
                  No i niedługo ruszamy!
                  A jak tylko skończy się remont to biorę się za szykowanie wyprawki dla malutkiej i spiszę czego bakuje i na zakupy (o ile asy starczy, hi hi)
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                    byłam na USG, same dobre wieści - dziewczynka, spora, wymiary mam na ok 27 tc no i waga - UWAGA 942 g mały Gigant mi rośnie ;P tym razem lekarz sprawdził sobie tylko te rzeczy, które były niemożliwe do zmierzenia, zbadania w poprzednim badaniu, ale nie robił 4D

                    i najważniejsze - ma ułożenie miednicowe więc muszę sama Ją zmusić do przemeblowania czeka mnie terapia muzyczna (ponoć potwierdzona naukowo) polega ona na tym że do podbrzusza mam przyłożyć słuchawki z muzyką i dzidziuś będzie podążał za muzyką słyszałyście o czymś takim hihihi, od jutra zaczynam terapię hahaha

                    no kurcze narwana ciekawe co z tą glukozą, czyżby za niska też była niebezpieczna? gggrrr czuję że i ja jutro dowiem się od lekarki że muszę to gówno powtórzyć NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

                    nator nie wiem Kochana co mam robić z tym wyjazdem do Ciebie?!
                    adagma u nas tez nadal zimno, dziś wstawiłam do pokoju Amelii grzejnik
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                      Oj Natorku, chyba faktycznie zabiegana jesteś Ja to pracę broniłam już jakiś czas temu, więc pytanie o temat to chyba do Agaci

                      Czacza, cieszę się, że wszystko dobrze i maluszek rośnie jak na drożdżach!! Zaskoczyłaś mnie tą muzykoterapią. Hihihi, ciekawe czy się sprawdzi?

                      Nator, ja też zaczynam akcję drzwi - na razie wybieramy model, kolor i producenta. I przede wszystkim kalkulujemy, czy wystarczy nam kasy na takie jakie chcielibyśmy. Ciekawe co z tego wyjdzie.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                        aha no i dziś przyjechał materacyk, teraz to już wierzę że go wygrałam cieszę się STRASZNIE!!!
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                          Dzieńdobry Mamusie

                          Kto nie ma, podsyłam słoneczko. Co prawda trochę zimno ale robi się powoli przyjemnie. Zaraz lecę odebrać "suknię ślubną" :P

                          Promesse witaj. Trzymam kciuki za Wasze maleństwo. Napisz coś o sobie jesli chcesz. Bedzie nam miło poznać Cię bliżej.

                          Dziewczyny, własnie, co do koszuli. Śmieszna sprawa. Ostatnio po tych globulkach co chcwila zmieniałam piżamy i koszule, a że tych drugich niemam za dużo to wyciągnęłam z czeluści jakieś z dawien dawna i okazało się, że mam tam jeszcze dwie do karmienia i piżamkę z dziurkami na cycuszki. Ale mi się tkliwie zrobiło. Bo znów się przydadzą tak jak przy Asiulku

                          Dobra , zmykam. Miłego dzionka. Później zajrzę i może wrzuce zdjęcia zaproszeń bo już gotowe




                          Skomentuj


                            Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                            hej wszystkim dwu-paczką !! wiem że dawno nie było mnie tutaj ale zajęta strasznie byłam zamawianiem kiecki , szukaniem garnituru butów ... zaproszeń.... i dziś już oficjalnie mogę na-klikać, że 23 czerwca wychodzę za mąż < co prawda to tylko cywilny ale... w październiku jak się wszytko dobrze poukłada będzie kościelny >
                            mega prze-szczęśliwa jestem

                            Julianek rośnie kopie choć ostatnio od 2 dni jakoś stracił na aktywności za to już wiem jakie ma swoje godzinnki skubaniec jeden będzie dawał do wiwatu od 24 do 2 w nocy średnio i o 6 rano później to już różnie bywa ale najczęściej okolo 10-11 i 14-16 i 21-22... jakoś tak to wychodzi a jak wasze brzucholki ??
                            [url=http://www.zapytajpolozna.pl]

                            Skomentuj


                              Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                              Dzień dobry!!

                              Dziubekam, gratuluję!!! Nie chwaliłaś się nic wcześniej, a tu takie zmiany się szykują!! Super!!

                              A mój maluszek odkrył dziś moje żebra. Dość długo testowała, czy nadają się do kopania, ale na raz odpuściła im Widocznie pęcherz jest fajniejszy
                              Czy wasze dzieciaczki też jeszcze tak się kręcą? Bo moja to dalej raz w poprzek, raz głową w dół, to znów w górę...

                              Dzisiaj wyjeżdżam na tydzień do rodziców. To chyba będzie moja ostatnia podróż przed porodem. Może coś z mamą w końcu kupię do wyprawki

                              A jutro wesele!!! Dobrze, że pogoda się poprawiła Bardzo się cieszę, że trochę pobędę ze znajomymi. Mam nadzieję, że dam radę jak najdłużej, ale oczywiście nic na siłę.
                              Last edited by adagma; 18-05-2012, 14:00.


                              Skomentuj


                                Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

                                Witajcie też mnie dawno nie było
                                Witam nową mamuśkę

                                Ja po wizycie, wszystko z Ksawciem wporządku rośnie jak na drożdżach, kopie skubaniec o swoich porach ale jak czuje te jego ruchy to wiem że wszystko OK, wogóle fajnie jest jak odpoczywam to faluje mi brzuchol, śmieszne to heh

                                Na wizycie mój gin powiedział mi że teraz mam odpoczywać w ciągu dnia z godzinkę a najlepiej dwie więc odpoczywamy , pytałam się również czy mogę korzystać ze słoneczka bo słyszałam wiele opini i przeważnie że nie ale mój gin powiedzial że jak najbardziej mogę z tym że nie leżenie plackiem przez 10 godzin, i brzuchol też można pokazywać dla słoneczka oczywiście trzeba uważać i wszystko wogóle w granicach rozsądku
                                Następną wizytę mam aż 14 czerwca, i kto by pomyslał że ten czas tak zleci wtedy bedziemy z Ksawciem 30 tyg.

                                U mnie w ten weekend zaczyna się słynna UWM-owska KORTOWIADA masakra, po raz pierwszy nie pójdę tylko będę odpoczywała z Ksawciem w domku wieczorkiem przed TV

                                Ok biorę się za sprzątanie żeby jutro odpoczywać i skorzystać z ładnej pogody gdzieś na spacerku a nie utkwić w domku sprzątając.

                                3majcie się Mamuśki





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X