Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Grudzień 2012!

    Cześć

    No i jak tam samopoczucie? U mnie to dosłownie w kratkę, raz super, a na drugi dzień jakas masakra..ale jakby coraz lepiej...

    Lene, no nie przekonałas mnie ta krówka Milką-przeciez to słodkie przezwiskoI że Ty tak chłopa wypuściłaś!! Mam nadzieję, że macie częsty kontakt i możesz Mu poopowiadac o tym co sie w Tobie dzieje..

    Co do pogaduszek to ze mna bedzie ciężko, bo mój zbuntowany dwulatek nie chce spać od jakiegos czasu w ciagu dnia i pada około 19 -20 wiec w ustalonym czasie ja będę kąpać moją Lilkę albo siedzieć z książeczka czy też łyżeczką w ręce...W ogóle to teraz taki "moj czas" wypada różnie, a czasem wcale, bo padam na ryjek ale z chęcią poczytam sobie, co tam naklikacie.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Grudzień 2012!

      Wiesz Slowik to nie jest do końca takie proste. Wiedziałam za kogo wychodzę i zgodziłam się na te wyjazdy. Powiedzmy, że to taki typ.
      Ale nie ukrywam, że długo miałam żal, bo o tym, że jestem w ciąży dowiedzieliśmy się tydzień przed wylotem - a nie było już odwrotu.
      Kontakt jest różny, ale nie narzekam - chyba się przez te wszystkie lata trochę przyzwyczaiłam.
      Chyba też z powodu tej małej samotności trafiłam tutaj.


      No to dziewczyny czekam na relację usg genetycznego...
      Last edited by Lene09; 12-06-2012, 12:13.

      Skomentuj


        Odp: Grudzień 2012!

        Hej
        Ja tez niestety jestem sama mój m za granica pracuje a ogólnie się złe czuje boli mnie cały czas brzuch i mam przykazanie od lekarza leżeć i odpoczywać co jest bardzo trudne z moja curcia ale boje się i mam stresu żeby wszystko było dobrze byle do 12 tyg.
        [/url[/
        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



        Skomentuj


          Odp: Grudzień 2012!

          Hej.Marika jak sie czujesz??juz lepiej?

          Skomentuj


            Odp: Grudzień 2012!

            Hej
            Niestety dzis jeszcze dostałam w kość bo miałam dzieciaki siostry i padam.mala niechęć zasnąć .a ja mam jeszcze tyle do zrobienia a brzuch mnie boli już wzięłam tabletkę i nospe.
            [/url[/
            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



            Skomentuj


              Odp: Grudzień 2012!

              Marika to nierob niczego tylko poloz sie spac!!!Dzidzius najwazniejszy!!!Ale tu pusto ostatnio...

              Skomentuj


                Odp: Grudzień 2012!

                No pusto, pusto no bo Euro mamy!! Nie wiem jak Wy, ale ja tam ostro kibicuję, choć czasami jednym okiem, bo juz przysypiam

                Ja tez dzisiaj miałam gości w tym jedego malucha - kuzyna Lilki, ale tak super się razem bawili..gdyby nie to, że sie wkopałam w robienie obiadu, to chyba bym ich zacałowała! Póżniej musiałam pichcenie odleżeć, bo tez sie fasolce nie spodobało, no ale kimnełam sie i teraz pewnie bede miec bezsenną nockę

                Kurcze, przykro mi dziewczyny, że same jestescie..Wiem po sobie ile to małe stworzenie w nas czerpie energii i jak zmienia sie kobieta...We mnie np buzuja hormony tak, że czasem zachowuje sie jak lwica, broniaca nie wiadomo czego...Całe szczescie mąż wydaje sie byc ostatnio pozbawiony układu nerwowego i bardzo mi to pomaga w kazdej sytuacji trzeba szukac plusów..może i lepiej, bo możecie sobie odpuscic rózne obowiazki na czas niewidzenia się, typu no nie wiem... prasowanie, czy pranie Jego gaci Albo wykorzystac ten czas na czestsze ploteczki z kolezankami, wzmocnienie więzi z rodziną czy ogladanie tylko babskich filmów Pewnie juz pitolę, to może jednak pojde sobie spać..

                Trzymajcie sie zdrowo i pamietajmy, że oszczedny tryb życia wskazany- reszta poczeka


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Grudzień 2012!

                  slowik mój na szczęście i wypierze i ugotuje więc nie widzę żadnych plusów rozłąki - przeciwnie - muszę to teraz robić sama

                  Hm...
                  Wiecie, że mi też się udzieliło szaleństwo euro ? Tzn tylko gdy nasi grają.
                  To chyba kwestia sąsiada za ścianą który wrzeszczy albo "jeeeeeeesssttt!!!" albo w przypływie desperacji "ty ch*ju!"

                  No nic - ja uciekam dziś na ostatni egzamin w swojej edukacji (przed obroną)
                  Trzymanie kciuków za moje być, albo nie być wskazane.

                  Skomentuj


                    Odp: Grudzień 2012!

                    Oj pusto tu pusto, bo wszystkie wypoczywają ile mogą ja też ostatnio jestem strasznie śpiąca o huśtawce nastrojów już nie wspomnę.
                    Mój szanowny pan małżonek musi mieć anielską cierpliwość do mnie cóż,uroki ciąży...


                    Skomentuj


                      Odp: Grudzień 2012!

                      U mnie dzisiaj przepiękna pogoda zapowiada się miła sobota przy grillu...
                      To życzę wszystkim udanego weekendu


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Grudzień 2012!

                        Jak tam dziewczyny po tych genetycznych ?

                        Skomentuj


                          Odp: Grudzień 2012!

                          No ja jadę na genetyczne we wtorek Obiecuję od razu napiszę jak poszło.Tak się zastanawiam...Wiem że maleństwo ma już co trzeba i wiadomo czy jest chłopcem czy dziewczynką,ale czy na tym etapie 12 tc można to zobaczyć?
                          Różnie są zdania na ten temat.Chyba nie pozostaje mi nic jak poczekać do badania


                          Skomentuj


                            Odp: Grudzień 2012!

                            Wiesz co wg mnie to jest mało prawdopodobne. Może w poszczególnych przypadkach? Przy mega sprzyjających warunkach?
                            Ja słyszałam same opinie od znajomych i lekarzy (dwóch), że tak wcześnie nie da się tego dokładnie dojrzeć. Przeczytałam to też w książce.
                            Ale koleżanka Konwalia wyżej mówiła coś innego tak, że...

                            Skomentuj


                              Odp: Grudzień 2012!

                              Mnie też się wydaje że to dużo za wcześnie.Na to trzeba poczekać jeszcze trochę
                              Muszę być cierpliwa


                              Skomentuj


                                Odp: Grudzień 2012!

                                Witajcie!Tak jak pisalam wyzej ja wiedzialam w pierwszej ciazy wczesniej niz teraz bo teraz sie dowiedzialam we wtorek,ze bedzie synek!i u nas nikogo to nie szokuje,kazda dziewczyna ktora idzie na 4d wie szybciutko no a na genetyczne to juz wogole!maly siusiaczek byl widoczny,no ale nie to najwazniejsze tylko to zeby zdrowe bylo.Pozdrawiam Was dziewczyny,odezwe sie w przyszlym tyg.bo mam gosci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X