Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*Mamuśki po trzydziestce i więcej*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    *Mamuśki po trzydziestce i więcej*

    Odnoszę wrażenie ,że mam po 30-tce jest nie wiele na forum a może się myle ,więc zapraszam do wpisów i dyskusji...
  •    
       

    #2
    witam.ja jestem po trzydziestce
    shannon

    Skomentuj


      #3
      Ja też. Mam nastoletnią córkę, którą urodziłam na studiach, a Malwinka ma 16 miesięcy.

      Skomentuj


        #4
        ja mam 14 miesieczna coreczke
        shannon

        Skomentuj


          #5
          Ja również jestem po 30-tce a mam 4 miesięczną córcię i myślę o następnym dzidziusiu.Pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Witam,ja też już niestety p 30roku życia.
            Mam 15 i 4.5córeczki i po raz 3 w ciąży.

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez nicola
              Witam
              Ja róznież po 30-tce i mam córcie zaczyna 7 miesiąc,ale z drugim musze poczekać,może za dwa lata,choć zegar tyka

              Czy świadomie zwilekałyście z macierzyństwem czy , samo życie ,tak miało być?
              u mnie dość późno pojawiła się prawdziwa miłośća zawsze dzieci chciałam mieć z Miłości nie przypadku..ułożyłam sobie życie od A do Z brakowało tylko rodziny, najwazniejszego teraz mam,warto było czekać..
              Pozdrawiam
              U mnie były to świadome poczęcia i jest ok

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja zblizam się do 40 , syn ma 7 lat.

                Skomentuj


                  #9
                  milosc spotkalam dawno temu ale zanim pojawilo sie dziecko chcielismy odlozyc troche grosza a poza tym chcielismy sie wyszumiec bo uwielbialismy koncerty podroze autostopem itp.potem jakos tak naturalnie zapragnelismy dzieciatka i stalo sie teraz tez podrozujemy (ale juz nie autostopem)a na koncerty poki co chodzimy osobno
                  shannon

                  Skomentuj


                    #10
                    hej,
                    ja mam 31 skonczone w tym roku
                    moja corcia ma 18 miesiecy,
                    mecha poznalam 5 lat temu, 3 lata temu zamieszkalismy razem a 2 lata temu wzielismy slub.

                    To byla milosc od 'pierwszego wejrzenia' choc nigdy w cos takiego nie wierzylam i sie z tego wysmiewalam.
                    Przyszla koza do woza, haha

                    dzieciatko mamy nieplanowane ale ukochane nade wszystko!
                    Z nastepnym nie wiemy jak, bo rzeczywiscie 'zegar tyka' ale .......
                    mama Matyldy

                    http://picasaweb.google.com/belciki7...ucaneFoteczki#

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Hej!Ja tez jestem po 30-tce.Moj synek za dwa i pol tygodnia skonczy rok.Pozne macierzynstwo wlasciwie z wyboru.Chcielismy miec wlasny kat,bo na poczatku wynajmowalismy.Pozniej kredyt to lepiej szybciej splacic jak jest taka mozliwosc itd.Wymowek na pozne macierzynstwo bylo wiele a zanim sie synus urodzil to bylismy malzenstwem ponad 8 lat.
                      I w koncu zdecydowalismy sie na dziecko i wcale nie zaluje,ze tak pozno.Mlodzieniec wywrocil caly nasz uporzadkowany swiat do gory nogami.Super.a TERAZ CZAS POMYSLEC O RODZENSTWIE

                      Skomentuj


                        #12
                        chyba moge juz do Was dolaczyc bo 30-stke koncze w pierwszym tygodniu stycznia

                        Skomentuj


                          #13
                          mi 30stka stuknie w połowie stycznia
                          a synów mam dwóch: 9 lat i 8 i pół miesiąca
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Też byłam przekonana, że po trzydziestce to wiele Pań tu nie będzie, a jednak))! Ja też w kwietniu skończyłam 30 lat a Nikodemek na pryma-aprylis 2009 roku skończy trzy latka.

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                              mi 30stka stuknie w połowie stycznia
                              a synów mam dwóch: 9 lat i 8 i pół miesiąca
                              To u mnie podobnie na poczatku stycznia skonczylam 30 i mam 11 letniego syna i 9 miesieczna corke

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X