Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zaparcia!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zaparcia!!!

    witam wiem ze taki temat juz sie pojawil ale nasz jest troszke inny. Mianowicie moja coreczka victoria ma prawie pol roku i juz okolo miesiaca je przecierane zupki. niestety z dnia na dzien coraz trudniej jej zrobic kupke.a dzis rano to nawet smuga krwi sie pojawila . nie rozumiem dlaczego bo nic dodatkowego jej nie wprowadzam dalej karmie piersia a zupka jest tylko z marchewki i pietruszki. victoria to moje drugie dziecko moja pierwsza cora ma juz 5 lat i chowam je tak samo i nigdy nie miala podobnych problemow. oprocz tego podajej jej jeszcze tarte jabluko ale watpie zebny to bylo powodem tego.prosze o pomoc moze znacie jakies herbatki albo cos w tym stylu dla malcow? pozdrawiam


    a co do innego rodzaju zaparc u niemowlakow to dziewczeta maluszek potrafi robić kupkę raz na 3 dni przy normalnym karmienu wylacznie piersia. jedynie na poczatku malec robi kupke po kazdym karmieniu z czasem jego uklad pokarmowy dojrzewa i przyzwyczaja sie do innej formy podawania pokarmu.nie powinno was to stresowac wszystko jest ok.ale jezeli przy samym karmieniu piersia ma z tym straszny problem i tez pokjawia sie krew najlepiej udac sie do lekaza
    PAULINKA 31.8.2003
    VICTORIA 20.5.2008

    12.1.2009r raczkowanie
    13.1.2009 pozegnanie cycunia
    16.1.2009 samodzielne siadanie
       
Working...
X